Recreatievilla met overkapping in Voorthuizen
Helaas verkocht
Een prachtige recreatievilla met een lamellenoverkapping. Deze villa staat op ons familiepark in Voorthuizen en is voorzien van het (verplichte!) energielabel A+ of hoger.
Het grote voordeel: deze woning wordt al verhuurd; ook op de langere termijn is de bezetting uitstekend! Deze instapklare investering levert dus direct rendement op. Liever niet verhuren? Ook dan zijn er mogelijkheden genoeg! Neem contact met ons op voor meer informatie.
De kwaliteit is TOP
IJzersterke, duurzame materialen en de meest innovatieve bouwtechnieken. Uw woning is van TOP-kwaliteit met een garantietermijn van maar liefst 10 jaar.*
* Vraag naar de voorwaarden.
Meer weten?
U bent op afspraak van harte welkom, neem voor meer informatie contact op met Lammert Haverkamp via [email protected] of 06 – 454 845 70.
- Kavel 307
- Model Quadro
- Oppervlakte 53.00 m2
- Daktype Platdak
- Buitenwand Onderhoudsarm
- Kozijnen Kunststof kozijnen
- Referentie k307, T5, s127
- Kenmerken Modelwoningen

Meer informatie?
Wilt u meer informatie? Neem dan geheel vrijblijvend contact op met Lammert Haverkamp 06 454 845 70 of [email protected].