Karakteristieke vakantiehuis in Voorthuizen
TE KOOP
Dit karakteristieke vakantiehuis in Voorthuizen is te koop en direct leverbaar. De woning staat op Familiepark Vredeoord en is voorzien van het (verplichte!) energielabel A+ of hoger.
- Voor uzelf
- Om te verhuren (7% rendement*)
- Of een combinatie daarvan
*(aantoonbaar) ligt zelfs hoger. Vraag naar de mogelijkheden en voorwaarden.
- Gloednieuw en direct beschikbaar
- Ingericht en tuin met jacuzzi
- Energielabel A+ of hoger
Het grote voordeel: deze woning wordt al verhuurd; ook op de langere termijn is de bezetting uitstekend! Deze instapklare investering levert dus direct rendement op. Liever niet verhuren? Ook dan zijn er mogelijkheden genoeg! Neem contact met ons op voor meer informatie.
Mooi, knus en gloednieuw; deze woning blinkt uit in sfeer. Het karakteristieke schuine dak geeft dat huiselijke gevoel terwijl het hoge afwerkingsniveau voor veel comfort zorgt. U kunt de uitvoering helemaal naar uw eigen hand zetten. De woning kan bijvoorbeeld worden uitgebreid met een extra slaapkamer, overkapping of een luxe berging. En er zijn nog veel meer mogelijkheden.
Kant-en-klare woning
De kant-en-klare woning is te koop. Dit duurzame en energiezuinige vakantiehuis is in de basis al heel compleet en luxe. Centrale verwarming zit er al in, en heeft u die blinkende keuken en prachtige badkamer gezien? Zelfs met de tuinaanleg is al rekening gehouden. Eigenlijk is het alleen nog een kwestie van inrichten, bed opmaken en genieten!
Meer weten?
Heeft u interesse in deze woning op recreatiepark Vredeoord in Voorthuizen? Kom gerust een keer kijken. Neem contact op met Lammert Haverkamp via verkoop@toptotaal.nl of 06 – 454 845 70.
- Model Ontario
- Oppervlakte 50.00m2
- Daktype Puntdak
- Dakafwerking Dakpan panelen (antraciet)
- Buitenwand Houtstructuur
- Kozijnen Kunststof kozijnen
- Referentie Vredeoord T1
- Kenmerken Modelwoningen

Meer informatie?
Wilt u meer informatie? Neem dan geheel vrijblijvend contact op met Lammert Haverkamp 06 454 845 70 of verkoop@toptotaal.nl.